strzeectwo sportowe 3

STRZELECTWO SPORTOWE – spotkanie III

W dniu 28.03.2022r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w trzecim spotkaniu  VII Edycji Ligi Strzeleckiej.

Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali uczniowie klasy VIII a MATEUSZ MIREK [34/100], KRZYSZTOF SMOLIŃSKI [59/100] i z klasy VIII b MAKSYMILIAN ZĄBEK [39/100], ERYK ŻURAWSKI [50/100].

Z wyżej wymienionych osób najlepszy wynik uzyskał KRZYSZTOF SMOLIŃSKI [ 59 pkt na 100 możliwych], II miejsce zajął ERYK ŻURAWSKI, który uzyskał 50 pkt na 100 możliwych], a na III miejscu znalazł się MAKSYMILIAN ZĄBEK, który uzyskał wynik 39 pkt na 100 możliwych.

Po długiej przerwie wywołanej wirusem Covid-19 wróciliśmy do rywalizacji strzeleckiej w Młodzieżowej Lidze Strzeleckiej. Ostatnie spotkanie po raz kolejny zgromadziło ponad 60 osób, ale niestety nie wszyscy trafiali w tarczę i tym samym nie są liczeni do punktacji zbiorczej i generalnej.

Wszystkie wyniki ligi strzeleckiej i punktację generalną można śledzić na portalu facebook, pod linkiem młodzieżowa liga strzelecka.

Organizatorzy mają wielką nadzieję, że kolejne spotkania będą się odbywały bez żadnych przeszkód i młodzież będzie mogło się sprawdzać w strzeleckiej rywalizacji sportowej.

Skip to content