Enea – Cup 2022 dla klas IV-VIII

W dniu 13 i 29.04.2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr MARCINA BASIAKA brali udział w kolejnej edycji Turnieju Piłki Ręcznej Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea – Cup 2022 dla klas IV-VIII.

Skład drużyny z klas IV-VI, która grała mecze w dniu 29.04.2022: IGOR SURDEJ, IGOR KANIA, OLIWIER WÓJCIK, ALEX BEDNARSKI, RAFAŁ CHMURA, MIKOŁAJ KANIA, BRAJAN CISŁO, BORYS KASPERSKI, MIŁOSZ ROGUZ, PATRYK SZPAK, OLIWIER SZWED, TYMOTEUSZ MUSIAŁ, KACPER PARYLAK.

Skład drużyny z klas VII-VIII, która grała mecze w dniu 13.04.2022: MATEUSZ SARAMA, DOMINIK ZIÓŁKO, MICHAŁ WÓJCIK, WIKTOR WÓJTOWICZ, MAKSYMILIAN ZĄBEK, WOJCIECH WIECH, HUBERT ŻELAZKO, JAN GĄSKA, KRZYSZTOF SMOLIŃSKI, KAROL KAPINOS.

Jeszcze przed Wielkanocą swoje mecze rozegrały roczniki starsze – klasy 7-8, a końcem kwietnia  przyszedł czas na młodszych, czyli klasy 4-6.

W turnieju spotkało się siedem szkół – SP2, SP3, SP6, SP7, SP11, SP8, SMS „STAL MIELEC”, z których najlepszą w punktacji generalnej w obydwu grupach wiekowych okazała się SP11. Nasze grupy w rozgrywkach „Enea – Cup 202” nie osiągnęły znaczącego sukcesu.

Sędziami powyżej imprezy byli zawodnicy z pierwszej drużyny Handball Stal Mielec.

Na koniec turnieju wszyscy młodzi szczypiorniści otrzymali pamiątkowe koszulki, puchary oraz dyplomy, które wręczyli im zawodnicy SPR Stal Mielec.

Skip to content