strzeectwo sportowe 3

STRZELECTWO SPORTOWE – spotkanie czwarte

W dniu 30.04.2022r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w czwartym  spotkaniu  VII Edycji Ligi Strzeleckiej. Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali uczniowie klasy VIII a HUBERT ŻELAZKO [0/100], KRZYSZTOF SMOLIŃSKI [0/100],MATEUSZ PAZDRO [0/100], klasy VIII b MAKSYMILIAN ZĄBEK [25/100], WOJCIECH WIECH [7/100] i z klasy VIII c WIKTOR WÓJTOWICZ [ 0/100]. W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Z wyżej wymienionych osób najlepszy wynik uzyskał MAKSYMILIAN ZĄBEK [ 25 pkt na 100 możliwych], II miejsce zajął WOJCIECH WIECH, który uzyskał 7 pkt na 100 możliwych. Wszystkie wyniki ligi strzeleckiej i punktację generalną można śledzić na portalu facebook, pod linkiem młodzieżowa liga strzelecka. Następne spotkanie strzeleckie przewidziane jest na czerwiec i będzie to podsumowanie VII edycji.

Skip to content