Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Piłce Nożnej

W dniach 23 i 30.05.2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w Piłce Nożnej .

Skład drużyny młodszej z klas IV-VI: TADEUSZ SZATAN, ALAN RĄCZKA, KAMIL JURASZ, MIKOŁAJ KANIA, JAKUB ŚWIST, MATEUSZ RZEŹNIK, KACPER PARYLAK, IGOR ŻURAWSKI, BORYS KASPERSKI, WIKTOR WYRAZIK, MAKSYMILIAN ŚWIST, BRAJAN CISŁO,  IGOR KANIA, PATRYK CHMURA.

Skład drużyny starszej z klas VII – VIII: MAKSYMILIAN ZĄBEK, DOMINIK ZIÓŁKO, MICHAŁ WÓJCIK, JAN GĄSKA, KRZYSZTOF SMOLIŃSKI, HUBERT ŻELAZKO, KAMIL HELOWICZ, WIKTOR KOZIOŁ, BŁAŻEJ CIEBIERA, MATEUSZ SARAMA, MICHAŁ DYDO, WOJCIECH  WIECH, JAKUB SURDEJ, MATEUSZ JĘDRYCHOWSKI.

Turnieju Piłki Nożnej Igrzyska Dzieci dla  rocznika 2009 i młodszych oraz w Igrzyskach Młodzieży z rocznika 2007-08 rozgrywanym na obiekcie „ ORLIK” przy Szkole Podstawowej nr 9 brało udział pięć drużyn z mieleckich szkół podstawowych, które rozegrały swoje mecze systemem „każdy z każdym”.

Wyniki spotkań naszej młodszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 2 – SP 11[ 0:6],

2 mecz: SP 2 – SP 3 [ 1:4],

3 mecz: SP 2 – SP 9[ 0:1],

4 mecz: SP 2 – SP 1 [ 0:1],

Wyniki spotkań naszej starszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 2 – SP 11[ 0:2],

2 mecz: SP 2 – SP 3 [ 0:1],

3 mecz: SP 2 – SP 9[ 0:0],

4 mecz: SP 2 – SP 6 [ 0:6],

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza młodsza drużyna przegrała swoje spotkania, a starsza w jednym meczu uzyskała bezbramkowy remis, a pozostałe niestety również przegrała.

Na brawa za walkę w każdym meczu zasłużyły obydwie  drużyny. A na  szczególne wyróżnienie zasłużyli bramkarze i strzelec  bramki w drużynie młodszej.

Skip to content