Kibicowanie na meczu Ligi Centralnej Piłki Ręcznej

W dniu 19.11.2022r. z inicjatywy nauczyciela wychowania fizycznego MARCINA BASIAKA, uczniowie naszej szkoły pod opieką  IZYDORA INGRAMA brali udział jako kibice w meczu o Mistrzostwo Ligi Centralnej  piłki ręcznej pomiędzy Handball Stal Mielec a Warmią Olsztyn.

W kibicowaniu wzięli  udział: OLIWIER LIS, MIKOŁAJ MICHNIK, BORYS KASPERSKI, TYMOTEUSZ MUSIAŁ, WIKTOR WYRAZIK, EMILIA GAWRYŚ, BARTŁOMIEJ BORZĘCKI, IGOR KANIA, MIKOŁAJ KANIA, IGOR SURDEJ, ANTONI PIĘKOŚ, PATRYK SZPAK, PAWEŁ SZPAK,  RAFAŁ CHMURA, LAURA DYDO, JAKUB MICHNIK, MICHAŁ SKOWRON, MIŁOSZ ROGUZ, NIKODEM ROBAK.

Zorganizowane wyjście na widowisko sportowe pod opieką nauczyciela miało na celu nie tylko kibicowanie w duchu fair play, ale również wywołanie pozytywnych emocji, integrację oraz szersze poznawanie przepisów gry w piłkę ręczną.

To  pierwsze spotkanie dzieci i młodzieży z prawdziwą, zawodową piłką ręczną po długiej przerwie spowodowanej przez  pandemię Covid-19. Kibicowanie ulubionej drużynie – Stali Mielec miało pozytywny skutek na boisku w postaci wygranego przez mielczan spotkania 25:21 (10:12)

 Nasz doping zaowocował, a powrót do kibicowania tak bardzo się spodobał, że już są w planie kolejne zorganizowane wyjścia na imprezy sportowe. 

Skip to content