Koszykówka – półfinał powiatowy dziewcząt

W dniu 30.11.2022r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką IWONY KAFEL brały udział w Półfinale  Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt.

Skład drużyny: NINA CHMIELOWIEC, DOMINIKA SKOWRON, MAGDALENA SARAMA, KATARZYNA KAPINOS, MAŁGORZATA HYJEK, KATARZYNA GAJEK, OLIWIA RZEMIŃSKA, MAŁGORZATA HYJEK, ZUZANNA DRÓŻDŻ, EMILIA KRAWCZYK, ALEKSANDRA SZĘSZOŁ, ZOFIA BARAN.

 W Półfinale Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt rozgrywanym na hali sportowej  Szkoły Podstawowej nr3 w Mielcu wystąpiło cztery drużyny, które rozegrały mecze systemem „ każdy z każdym”.

  Dziewczęta z  naszej szkoły w powyższym składzie wygrały wszystkie mecze i awansowały do finału powiatowego.

Na brawa i gratulacje zasługują wszystkie zawodniczki.

Życzymy powodzenia i najlepszych wyników w kolejnym etapie rozgrywek.

Skip to content