Czwórbój Lekkoatletyczny

W dniu 17.05.2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pani IWONY KAFEL brali udział w Powiatowych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym.

        Dziewczęta wystąpiły w składzie: ALICJA GĄSIEWSKA [ 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600m], JULIA RZEŹNIK, ANASTAZJA SEWERA, JULIA ZARĘBA, WIKTORIA ŚPIEWAK, LILIANNA KIERYS.

Chłopcy wystąpili w składzie: JAKUB ŚWIST [ 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 1000m], MATEUSZ DĄBKOWSKI, GRZEGORZ KOZIOŁ, MIŁOSZ ROGUZ, MATEUSZ RZEŹNIK, BRAJAN CISŁO.

Wszyscy wymienieni powyżej zawodnicy wzięli  udział w czterech konkurencjach,  które  zostały zapisane przy pierwszej osobie.

Drużyna dziewcząt spisała się na miarę swoich możliwości, nie odnosząc jednak znaczącego sukcesu. Zawodniczki zajęły XII miejsce i uzyskały 591 punktów. Natomiast chłopcy spisali się ponad oczekiwania i zajęli III miejsce, uzyskując 748 punktów. Indywidualnie bardzo dobrze zaprezentował się BRAJAN CISŁO, który zdobył II miejsce z 230 punktami. Gratulacje należą się wszystkich zawodnikom, ponieważ dla kilku osób był to  pierwszy start w zawodach lekkoatletycznych i wszystko mają jeszcze przed sobą.

Skip to content