gry

GRY i ZABAWY

W dniu 26.05.2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pana IZYDORA INGRAMA brali udział w Powiatowych Zawodach „Baw się z Nami”.

Skład drużyny: ANTONI MIKULSKI, PAWEŁ SZPAK, DAWID BAWOŁ, SZYMON SKOWRON, KRZYSZTOF DZIEKAN,  AMELIA DEREŃ, ALEKSANDRA SUROWIEC, HANNA HYJEK,  KAROLINA GAJEK, KAROLINA PIEKARSKA.

W  Powiatowych Zawodach „Baw się z Nami” wzięło udział osiem  drużyn ze szkół podstawowych z powiatu mieleckiego.

Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze i po rozegraniu siedmiu konkurencji zajęła III miejsce w zawodach.

Zawody przebiegały w bardzo wyrównanej, sportowej rywalizacji. Na koniec powiatowy organizator sportu dokonał podsumowania, a Dyrektor SP9 wręczył statuetki dla pierwszych trzech drużyn, a słodkie upominki i pamiątkowe
dyplomy dla wszystkich uczestników.