gala

Laureaci konkursów plastycznych oraz technicznych w roku szkolnym 2022/2023

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Ekologia w moim domu”.

V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. ” Zapobiegamy Pożarom”.

Współpraca opiekunów: Anny Wałek-Sitko i Zyty Borowiec w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Podkarpackie Kwiaty w rękodziele artystycznym: I Miejsce: Maja Ząbek oraz wyróżnienia dla Aleksandry Szęszoł i Tymona Rzeszut.

Wyróżnienie dla Karoliny Partyki w edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ” Wielkanocne Idą Święta – w kręgu tradycji i zwyczajów.

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza, bo tradycyjna palma wielkanocna dla ekipy z naszej szkoły: Maja Kokoszka, Katarzyna Chmielowiec, Patryk Chmura, Angelika Sierpina, Zofia Bawoł, Ewelina Włodkowski, Gabriela Słowik, Zuzanna Krakowska, Zofia Szpyrka, Kinga Lorek, Maria Ziętek, Daria Buziak, Bartosz Ciszewski.

IV miejsce Aleksandry Jemioło w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – eliminacje miejskie.

Skip to content