Letnie półkolonie

W dniach od 26.06-7.07.2023 w naszej szkole odbyły się letnie półkolonie. Podczas wypoczynku, każdy dzień wypełniony był wspaniałą zabawą. Dzieci korzystały z licznych atrakcji: warsztatów tematycznych, wyjść, zabaw i gier, a także ciepłych posiłków . Na początku naszym gościem była Pani policjantka ,dzięki której poznaliśmy zasady bezpieczeństwa podczas wakacji. Nie zabrakło również spotkania z ratownikami, którzy udzielili wielu cennych informacji na temat postępowania w sytuacjach zagrażających naszemu zdrowiu i życiu. Nasi podopieczni mieli również okazję wybrać się na wycieczkę do Jasła, odwiedzając Muzeum Lizaka oraz wziąć udział w warsztatach produkcji własnej pizzy. Niezwykle malownicze Ranczo Pstrągowa oraz wycieczka do Parku Rozrywki i Dinozaurów w Brzezówce, były źródłem wielu niezapomnianych atrakcji i przeżyć. Liczne wyjścia: do kina, kręgielni, wspólne pikniki,rozgrywki piłkarskie oraz gry i zabawy sprzyjały integracji. Nasi podopieczni mieli również okazję wziąć udział w warsztatach entomologicznych pt: ,,Nie ROBAKI, czyli wielka granda o OWADY”, odwidzieliśmy również przychodnię weterynaryjną oraz jednostkę straży pożarnej. Podczas warsztatów ceramicznych dzieci wykonały piękne i malownicze serca. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Życzymy Wam pięknych, słonecznych, bezpiecznych i udanych wakacji.

Skip to content