Indywidualne Mistrzostwa Dzieci w Lekkoatletyce

W dniu 19.09.2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką MARCINA BASIAKA brali udział w Powiatowych Indywidualnych Igrzyskach Dzieci w Lekkoatletyce.

        Dziewczęta wystąpiły w składzie: JULIA ZARĘBA, AMELIA DEREŃ, HANNA HYJEK, ALEKSANDRA SUROWIEC [ bieg na 60m], LAURA PIĘKOŚ [ bieg na 600m ], MAJA GRABOWSKA [rzut piłeczką palantową].

Chłopcy wystąpili w składzie: OLIWIER WCISŁO, MIKOŁAJ KANIA, [ bieg na 1000m], MIŁOSZ ROGUZ, PATRYK SZPAK [ skok w dal], BARTŁOMIEJ RYŚ, TADEUSZ SZATAN, ANTONI PIĘKOŚ [ bieg na 60m], MAKSYMILIAN ŚWIST, BARTŁOMIEJ BORZĘCKI [ rzut piłeczką palantową].

Najlepszy wynik ze wszystkich startujących zawodników z naszej szkoły uzyskała ALEKSANDRA SUROWIEC, która w biegu na 60m znalazła się w ścisłym finale, ale niestety wynik jaki uzyskała nie dał awansu do finału wojewódzkiego.

Skip to content