KOSZYKÓWKA – półfinał powiatowy dziewcząt

W dniu 19.12.2023r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pani IWONY KAFEL wzięły udział w Półfinale  Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt.

Skład drużyny: EMILIA KRAWCZYK, ALEKSANDRA SZĘSZOŁ, ZOFIA BAWOŁ, MAJA ZĄBEK, ALICJA GĄSIEWSKA, JULIA RZEŹNIK, ANASTAZJA SEWERA, NINA FUSIARA, ANNA WĘGRZYN, KINGA LOREK, MILENA KULA, GABRIALA WIELOBÓB.

 W Półfinale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt rozgrywanym na hali sportowej  Szkoły Podstawowej nr11 w Mielcu wystąpiło tylko dwie drużyny, ta z naszej szkoły i gospodarze turnieju.

  Dziewczęta z  naszej szkoły w powyższym składzie nieznacznie przegrały z gospodarzem rozgrywek 7:12 i niestety nie awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.

 Za godną postawę, walkę do końca i zaangażowanie na brawa zasługują wszystkie zawodniczki.

Skip to content