ferie

Zimowisko

W dniach od 05.02.2024 – 09.02.2024 w czasie ferii zimowych w naszej szkole zorganizowane było zimowisko dla dzieci. Głównym celem zajęć było zapewnienie podopiecznym aktywnego, bezpiecznego oraz ciekawego wypoczynku. Podczas zimowiska odwiedził nas również Prezydent Miasta Mielca – Pan Jacek Wiśniewski, któremu bardzo dziękujemy za wizytę.

Podczas wypoczynku dzieci zapoznały się z regulaminem oraz zasadami bezpieczeństwa podczas zajęć. Uczniowie mieli również okazję wziąć udział w licznych zabawach integracyjnych, grach edukacyjnych, planszowych, zabawach sportowych, tanecznych, muzycznych, a także warsztatach kulinarnych. Nasi podopieczni uczestniczyli również w seansie filmowym, podczas zajęć plastycznych wykonali kreatywne i malownicze plakaty, a także piękne walentynkowe serca. Wszystkim uczestnikom zimowiska bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i milo spędzony czas.

Skip to content