Opatrunek na ratunek

W dniach od 21.02.2024 -15.03.2024r. w naszej szkole trwała akcja charytatywna „Opatrunek na ratunek” Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio, zorganizowana przez uczennicę klasy 8b Zofię Bawoł. W akcji tej udało się zebrać kilka kilogramów opatrunków w tym: bandaży, strzykawek, plastrów, igieł, rękawiczek jednorazowych, waty itd. Wszystkie dary zostały wysłane kurierem do fundacji skąd zostały przekazane do Afryki. 22.03.2024r. na podsumowanie tejże akcji odbył się kiermasz słodkości, który przygotowali uczniowie klasy 4a i 4b. Cały dochód w zawrotnej kwocie 1351,80złotych został wpłacony na konto fundacji na zakup potrzebnych opatrunków. Wszystkim Uczniom i Rodzicom serdecznie dziękujemy za włączenie się w zbiórkę i pomoc w organizacji kiermaszu. Pamiętajmy, że dobro wraca.

Skip to content