Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce

W dniu 20.09.2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką  IWONY KAFEL brali udział w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: MAJA ZĄBEK [ skok w dal ], ANASTAZJA SEWERA [ pchnięcie kulą].

Chłopcy wystąpili w składzie: BRAJAN CISŁO, MATEUSZ ŚCIPIÓR, JAKUB ŚWIST, MATEUSZ DĄBKOWSKI, DAWID WINIARZ [bieg na 100m],  FILIP REGUŁA, DAMIAN STAWARZ [ bieg na 1000m],  MATEUSZ RZEŹNIK, KRYSTIAN WÓJTOWICZ [ bieg na 300m], IGOR KANIA [ rzut oszczepem], OLIWIER WÓJCIK [ rzut dyskiem ].

Najlepszy wynik ze wszystkich zawodników z naszej szkoły uzyskał BRAJAN CISŁO, która w biegu na 100m uzyskał bardzo dobry wynik, ale niestety nie zakwalifikował się do finału wojewódzkiego.