KOSZYKÓWKA – półfinał powiatowy chłopców

W dniu 18.12.2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pana IZYDORA INGRAMA wzięli udział w Półfinale  Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Chłopców.

Skład drużyny: JAKUB ŚWIST, MATEUSZ DĄBKOWSKI, MATEUSZ RZEŹNIK, MATEUSZ HAJEC, MACIEJ MIKOWSKI, KACPER PARYLAK, DAWID WINIARZ, BRAJAN CISŁO, IGOR ŻURAWSKI.

Półfinał Powiatowy Igrzysk Młodzież Szkolnej w Koszykówce Chłopców rozegrano na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu. Wystąpiło pięć drużyn, które podzielono na dwie grypy, tym samym mecze rozegrano systemem pucharowym. Nasza drużyna, w grupie „B” rozegrała dwa mecz z SP3 i SP11. Pierwszy z nich wygraliśmy 16:13, ale niestety w drugim ponieśliśmy porażkę 24:15 i nie awansowaliśmy  z grupy do finału rozgrywek.

Zgodnie z wynikami drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 zajęła III miejsce i nie awansowała do kolejnego etapu rozgrywek.

Na wyróżnienie za największą liczbę zdobytych punktów zasługuje Kacper Parylak. A za walkę do końca i zaangażowanie na brawa zasługują wszyscy chłopcy.