KOSZYKÓWKA – półfinał powiatowy dziewcząt

W dniu 01.12.2021r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brały udział w Półfinale  Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt.

Skład drużyny: KAROLINA TRZPIS, OLIWIA HARACZ, ALICJA PARKOSZ, WERONIKA MADEJ, SANDRA WOYTERSKA, NINA CHMIELOWIEC, DOMINIKA SKOWRON, MAGDALENA SARAMA, GABRIELA WŁODKOWSKI, KATARZYNA KAPINOS, MAŁGORZATA HYJEK. 

W Półfinale Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt rozgrywanym na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Jamach wystąpiło tylko dwie drużyny. Zgodnie z tym rozegrano jeden mecz, w którym nasza drużyna spotkała się z zespołem SP w Jamach  i wygrała go 40: 18.

Zgodnie z powyższym wynikiem nasza drużyna zajęła I miejsce w rozgrywkach i awansowała do finału powiatowego, a osiągnięty wynik i postawa dziewcząt dobrze rokują w kolejnym etapie rozgrywek.

Na brawa i gratulacje zasługują wszystkie zawodniczki.

Skip to content