Edukacja w terenie

We wtorek – 27 września – uczniowie klasy III b (wych. E. Stanko) byli na wycieczce edukacyjnej w Nadleśnictwie Tuszyma. Pierwszym etapem była wizyta w Rezerwatowej Hodowli Konika Polskiego na terenie Leśnictwa Sokole. Stamtąd wraz z p. leśniczym Łukaszem  Szatanem udali się do Szkółki leśnej w Przecławiu, gdzie poznawali ekosystem leśny oraz warstwy lasu. Uczniowie wzięli  udział w zabawach i quizach tematycznie związanych z lasem. Na zakończenie odbyły się gry terenowe- obrazy i pióropusze indiańskie z materiałów przyrodniczych oraz pyszna kiełbasa z grilla, która w lesie smakowała wyjątkowo. Uczniowie otrzymali materiały edukacyjne  i słodką niespodziankę ufundowaną przez p. Łukasza i Patrycję Szatan. Serdecznie dziękujemy panu leśniczemu Łukaszowi za profesjonalizm, zaangażowanie i wielką życzliwość.

Skip to content