Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce

W dniu 22.09.2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką  IZYDORA INGRAMA brali udział w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce.

        Dziewczęta wystąpiły w składzie: DOMINIKA SKOWRON, ANNA LONCZAK, MAGDALENA CICHOŃ [ bieg na 100m], EMILIA KRAWCZYK [ bieg na 300m],  VLADYSLAVA PENIAK [ skok w dal ].Chłopcy wystąpili w składzie: ANDRZEJ ILIEV [bieg na 100m],  MICHAŁ WÓJCIK, KORDIAN KRĘŻEL, DOMINIK ZIÓŁKO, ŁUKASZ DZIAŁOWSKI[ bieg na 1000m].  WIKTOR KOZIOŁ, BŁAŻEJ CIEBIERA[ bieg na 300m], KAMIL CYWIŃSKI [ pchnięcie kulą], KANIA IGOR [ rzut oszczepem].

Najlepszy wynik ze wszystkich zawodników z naszej szkoły uzyskał WIKTOR KOZIOŁ, która w biegu na 300m uzyskał bardzo dobry wynik i zajął III miejsce. Dobrze zaprezentował się również IGOR KANIA, który w rzucie oszczepem był w ścisłym finale, niestety nie zajął tam miejsca na podium.

Skip to content