Indywidualne Mistrzostwa Dzieci w Lekkoatletyce

W dniu 21.09.2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką MARCINA BASIAKA brali udział w Powiatowych Indywidualnych Igrzyskach Dzieci w Lekkoatletyce.

        Dziewczęta wystąpiły w składzie: JULIA ZARĘBA, ALICJA GĄSIEWSKA, JULIA RZEŹNIK[ bieg na 60m].

Chłopcy wystąpili w składzie: TADEUSZ SZATAN, MIKOŁAJ KANIA, ANTONI PIĘKOŚ[ bieg na 1000m], MIŁOSZ ROGUZ, BORYS KASPERSKI, PATRYK SZPAK [ skok w dal], BRAJAN CISŁO, MATEUSZ DĄBKOWSKI, KRYSTIAN WÓJTOWICZ, WIKTOR WYRAZIK [ bieg na 60m], DAWID WINIARZ, GABRIEL STYKA, MAKSYMILIAN ŚWIST, BARTŁOMIEJ BORZĘCKI [ rzut piłeczką palantową].

Najlepszy wynik ze wszystkich startujących zawodników z naszej szkoły uzyskał BRAJAN CISŁO, który w biegu na 60m znalazł się w ścisłym finale i zdołał go wygrać. Tym samym awansował do finału wojewódzkiego.

Skip to content