Szkoła Pełna Talentów

Od 5.09.2022r do połowy listopada nasza szkoła brała udział w ogólnopolskiej akcji „ Szkoła Pełna Talentów, której organizatorem jest Lidl Polska, a twarzą promocji tej akcji – sam Robert Lewandowski.

Istotą samej akcji było łączenie wspólnych sił w celu wspierania wybranej przez siebie szkoły. Dzięki zbieranym przez uczniów „Talenciakom” [specjalne kupony] szkoła będzie mogła odebrać nagrody w postaci sprzętu sportowego, dydaktycznego czy elektronicznego

Wspólne zaangażowanie naszych uczniów, ich rodziców i nauczycieli wychowania fizycznego przyczyniło się do zebrania 4141 talenciaków. Taka ilość zebranych kuponów pozwoliła nam wybrać  dla szkoły atrakcyjne nagrody, które przedstawiamy na zdjęciach.

Za ogromną aktywność całej społeczności uczniowskiej oraz satysfakcjonujący efekt należą się ogromne brawa i gorące podziękowania.

Skip to content