Finał  Powiatowy Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt

W dniu 14.12.2022r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pana IZYDORA INGRAMA brały udział w Finale  Powiatowym Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt.

Skład drużyny: LAURA DYDO, ANNA WĘGRZYN, NINA FUSIARA, KINGA LOREK, ZUZANNA KRAKOWSKA, JULIA ZARĘBA, ALICJA GĄSIEWSKA, MAJA ZĄBEK, ANASTAZJA SEWERA, JULIA RZEŹNIK, MAJA WIECZERZAK

Dziewczęta z  naszej szkoły w powyższym składzie wcześniej w dniu 5.12.2022r pod opieką pani IWONY KAFEL rozegrały półfinał tych zawodów, gdzie wygrały wszystkie mecze i awansowały tym samym  do finału powiatowego.

Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt rozegrano na hali sportowej  Szkoły Podstawowej w Rudzie. Wystąpiło w nim trzy drużyny, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”.

Nasza drużyna niestety przegrała swoje mecze i zajęła III miejsce w rozgrywkach.

Na brawa za walkę do końca zasługują wszystkie zawodniczki, a na szczególne wyróżnienie – ANASTAZJA SEWERA, która zdobyła najwięcej punktów dla naszej drużyny.