Finał  Powiatowy Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt

W dniu 13.12.2021r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pani IWONY KAFEL brały udział w Finale  Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt.

Skład drużyny: KATARZYNA GAJEK, DRÓŻDŻ ZUZANNA, NINA CHMIELOWIEC, DOMINIKA SKOWRON, MAGDALENA SARAMA, KATARZYNA KAPINOS, OLIWIA RZEMIŃSKA, MAŁGORZATA HYJEK, EMILIA KRAWCZYK, ALEKSANDRA SZĘSZOŁ, ZOFIA BAWOŁ.

 W Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt rozgrywanym w sali sportowej Szkoły  Podstawowej nr 3 w Mielcu wystąpiły cztery drużyny. Każdy zespół rozegrał trzy mecze. Nasza drużyna pokonała SP3 w Mielcu i Szkołę Podstawową z Rudy, ale niestety uległa drużynie z SP z Malinia i ostatecznie uplasowała się na II miejscu w rozgrywkach.

Wyróżniającą się zawodniczką z naszej szkoły była kapitan drużyny – NINA CHMIELOWIEC. Na brawa za walkę do końca zasługują wszystkie dziewczęta. 

Skip to content