teatr

Wizyta w ZST

W dniu 24 marca na zaproszenie Dyrekcji Zespołu Szkół Technicznych uczniowie klasy 8a pod opieką nauczyciela odwiedzili tę szkołę. Młodzież miała możliwość zapoznać się z bogatą ofertą szkoły na  rok 2023/24 oraz miała okazję obejrzeć spektakl teatralny Moralność pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej w wykonaniu szkolnej grupy teatralnej „Teatralny Mix”.

Młodzież ZST na podstawie lektury „Moralność pani Dulskiej” w oryginalny sposób odniosła się do problemów współczesnego świata, czym wywołała niemałe emocje i zainteresowanie publiczności. Miejmy nadzieję, że ten sposób przedstawienia szkoły wzbudzi zainteresowanie wśród młodzieży i zasilą oni grono tej szkoły. A za spotkanie i zaprezentowanie oferty  bardzo dziękujemy.