plazy

Konkurs Wiedzy Przyrodniczo-Leśnej : „Nasze gady i płazy”

W dniu 5 marca w naszej szkole odbył się międzyszkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczo- Leśnej : „Nasze gady i płazy” zorganizowany przez Nadleśnictwo Tuszyma oraz Szkołę Podstawową nr 2 w Mielcu. Na początku Pani Dyrektor Daria Warzecha przywitała zgromadzonych gości, uczestników konkursu oraz nauczycieli poszczególnych szkół. Podczas konkursu uczniowie zmagali się z licznymi, ciekawymi zadaniami, związanymi z tematyką gadów i płazów. Poziom był bardzo wyrównany, uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą, pokonując kolejne etapy konkursu. Komisja konkursowa w składzie: Pani Dyrektor Daria Warzecha, Pan Naczelnik Wydziału Edukacji Mirosław Kapinos, Pani Elżbieta Żuchowska-Pezda (SP7), Pani Anna Wałek-Sitko (SP2) oraz Pan Łukasz Szatan z Nadleśnictwa Tuszyma, wyłonili zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników. Na końcu nastąpiło uroczyste wręczenie nagród oraz pamiątkowych dyplomów. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a zgromadzonym gościom za przybycie.

Poniżej prezentujemy wyniku konkursu:

I miejsce: SP2

II miejsce: SP 9

III miejsce:SP3

Skip to content